Idea i cel

Od swojego założenia przez pracowników działu nauki i rozwoju byłej firmy Tesla w 1993 roku się spółka Solartec specjalizuje w zakresie systemów fotowoltaicznych. Oprócz produkcji ogniw fotowoltaicznych z krzemu krystalicznego i paneli fotowoltaicznych firma długofalowo zajmuje się projektowaniem i realizacją kompletnych systemów fotowoltaicznych i elektrowni (PVS, PVE), dostawami paneli fotowoltaicznych i komponent, rozwiązywaniem problemów zasilania w przemyśle oraz elektryfikacją miejsc bez dostępu do energii elektrycznej.

Solartec dostarcza swoje produkty i usługi z myślą o jak największym zadowoleniu klienta. Naszi klienci są dla nas najważniejszi i ich zadowolenie jest dla nas mowywacją do udoskonalenia jakości naszych produktów i usług. Jakość produktów i usług jest ściśle uzależniona od profesjonalizmu naszych pracowników. We wszystkich obszarach naszej działalności zatrudniamy najlepszych fachowców. Nowych współpracowników pozyskujemy z szeregów absolwentów uniwersytetów i obrońców prac doktorskich, którzy w naszej firmie realizują swoje prace naukowe.
Dużo doświadczeń zdobyliśmy pracując na projektach międzynarodowych oraz dostarczając nasze produkty na wymagające rynki europejskie, amerykańskie i japońskie, gdzie się nasze produkty zawsze spotykały z dużym sukcesem.

Naszym celem jest oferowanie profesjonalnych rozwiązań i długoterminowa gwarancja jakości naszych produktów i usług.